Program

LÖRDAG 5 JULI
20.00 Kvällsmöte – Carl-Olov Hultby
22.15 Ungdomsmöte – Ida-Maria Brengesjö

SÖNDAG 6 JULI
10.00 Gudstjänst – kyrkoledare Lasse Svensson
15.30 Bibelstudium – Peter Halldorf
20.00 Kvällsmöte – Gunnel Noreliusson
22.15 Ungdomsmöte – Jonas Lund

MÅNDAG 7 JULI
10.00 Bibelstudium – Peter Halldorf
10.00 Kompis Mini i Betel – för barn upp till 7 år
10.00 Kompismöte i Betel – för barn 8-12 år
11.00 Ungdomsbibelstudium i Missionskyrkan – Daniel Ånskog
12.00 Bön i Hönö kyrka
13.30 Seminarium – Rune W Dahlén i Missionskyrkan
13.30 Seminarium – Magnus Sternegård i Betel
14.00 Ny på konferensen? – i Missionskyrkans serveringsrum
15.30 Bibelstudium – Leif Carlsson
17.30 Barnmöte i tältet – Kompisbolaget
20.00 Kvällsmöte – Carl-Olov Hultby
22.15 Ungdomsmöte – Ida-Maria Brengesjö

TISDAG 8 JULI
10.00 Bibelstudium – Leif Carlsson
10.00 Kompis Mini i Betel – för barn upp till 7 år
10.00 Kompismöte i Betel – för barn 8-12 år
11.00 Ungdomsbibelstudium i Missionskyrkan – Daniel Ånskog
12.00 Bön i Hönö kyrka
13.30 Seminarium – Leif Carlsson i Missionskyrkan
13.30 Seminarium – Equmenia Kompis- och Pulslopp vid Betel
15.30 Bibelstudium – Peter Halldorf
17.30 Barnmöte i tältet – Kompisbolaget
20.00 Kvällsmöte – Gunnel Noreliusson
22.15 Ungdomsmöte – Jonas Lund

ONSDAG 9 JULI
10.00 Bibelstudium – Peter Halldorf
10.00 Kompis Mini i Betel – för barn upp till 7 år
10.00 Kompismöte i Betel – för barn 8-12 år
11.00 Ungdomsbibelstudium i Missionskyrkan – Daniel Ånskog
12.00 Bön i Hönö kyrka
13.30 Seminarium – Bertil Svensson m fl i Missionskyrkan
13.30 Seminarium – Gunnar Samuelsson i Betel
15.30 Bibelstudium – Leif Carlsson
17.30 Barnmöte i tältet – Kompisbolaget
20.00 Missionskväll – Darrel Griffin, Rune W Dahlén
22.15 Ungdomsmöte med nattvard – Ida-Maria Brengesjö

TORSDAG 10 JULI
10.00 Bibelstudium – Leif Carlsson
10.00 Kompis Mini i Betel – för barn upp till 7 år
10.00 Kompismöte i Betel – för barn 8-12 år
11.00 Ungdomsbibelstudium i Missionskyrkan – Daniel Ånskog
12.00 Bön i Hönö kyrka
13.30 Seminarium – Hanna Möllås i Missionskyrkan
13.30 Seminarium – Anders Marklund i Betel
15.30 Bibelstudium – Peter Halldorf
17.30 Barnmöte i tältet – Kompisbolaget
20.00 Kvällsmöte – Carl-Olov Hultby
22.15 Ungdomsmöte – Jonas Lund

FREDAG 11 JULI
10.00 Bibelstudium – Peter Halldorf
10.00 Kompis Mini i Betel – för barn upp till 7 år
10.00 Kompismöte i Betel – för barn 8-12 år
11.00 Ungdomsbibelstudium i Missionskyrkan – Daniel Ånskog
12.00 Bön i Hönö kyrka
13.30 Seminarium – Peter Halldorf i Missionskyrkan
13.30 Seminarium – Ungdomsmötenas frågelåda i Betel
15.30 Bibelstudium – Leif Carlsson
17.00 Dopsamtal – i Missionskyrkans serveringsrum
17.30 Barnmöte i tältet – Kompisbolaget
20.00 Kvällsmöte – Gunnel Noreliusson
22.15 Ungdomsmöte – Ida-Maria Brengesjö

LÖRDAG 12 JULI
08.00 Dop och nattvard i Lapposand
(10.00 Nattvard i tältet vid dåligt väder)
15.30 Bibelstudium – Leif Carlsson
17.30 Barnmöte i tältet – Kompisbolaget
20.00 Kvällsmöte – Carl-Olov Hultby
22.15 Ungdomsmöte – Jonas Lund

SÖNDAG 13 JULI
10.00 Avslutningsgudstjänst – Gunnel Noreliusson